Pożyczka hipoteczna PKO BP

PKO BP

Sprawdź całą ofertę on-line

PKO BP
Z pożyczką hipoteczną PKO BP przeznaczona jest klientom posiadającym zdolność kredytową, tj. zdolność do spłaty pożyczki i odsetek oraz mogą zaproponować zabezpieczenie pożyczki. Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel.
Najważniejsze parametry PKO BP:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu: CHF, EUR, GBP, PLN, USD
Wcześniejsza spłata: od 1.50 do 2 %
Oprocentowanie: ustalane indywidualnie
Kwota pożyczki: do 60% wartości nieruchomości
Prowizja: do 3.50 %
Okres pożyczkowania: do 20 lat
Rozpatrzenie wniosku:
Maksymalny okres kredytowania:
Marża: %
Ubezpieczenie:
Dodaj własną opinię o PKO BP, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: May
Nie jest to bank z najlepszą ofertą, nie jest też wygodny ani dla osób ceniących swój czas. Po pierwsze mają drogie kredyty i niestety podają fałszywe informacje - opłaty są w rzeczywistości wyższe niż w obietnicach. Płaci się za różne głupoty, które w innych bankach są całkowicie za darmo, albo po prostu wliczone w koszta (ale i tak jest bardziej opłacalnie). Dodatkowo nie można załatwiać wielu spraw przez internet, zawsze trzeba się zjawiać osobiście w oddziale i dopiero coś ustalać, a to denerwujące. Ponadto zaczynają się schody przy próbie przewalutowania kredytu.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.