Pożyczka hipoteczna Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Pożyczka hipoteczna Banku Millennium jest kredytem z przeznaczeniem na dowolny cel, czy to wakacje, studia czy nowy samochód. Z pożyczka hipoteczną wszystko może być w zasięgu Twojej ręki.
Najważniejsze parametry Bank Millennium:
Kwota kredytu [PLN]:
Waluty kredytu: PLN
Kwota pożyczki: do 70% wartości nieruchomości
Wcześniejsza spłata: do 2 %
Oprocentowanie: od 6.68 do 7.23 %
Prowizja: 2%
Okres pożyczkowania: od 3 do 25 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Maksymalny okres kredytowania: 25 lat
Marża: od 0.99 %
Ubezpieczenie: Ubezpieczenie przejściowe pobierane miesięcznie do czasu ustanowienia hipoteki - 0,0833%

Miesięczna składka ubezpieczenia pomostowego wynosi 0,0833% kwoty pożyczki

Aktywnym Klientom Bank oferuje marżę niższą o 0,5 pkt. proc. w porównaniu do standardowej oferty - promocja dla wniosków złożonych od 01.10.2012., w przypadku których Kredytobiorcy spełniają w okresie kredytowania następujące warunki:
- są Posiadaczami konta osobistego w Banku Millennium na które co miesiąc wpływa wynagrodzenie lub dochód netto
- są Użytkownikami karty debetowej do konta w Banku Millennium (wykonają za pomocą karty transakcje na kwotę 500 PLN miesięcznie)

Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki - bez opłat w sytuacji, gdy wcześniejsza spłata następuje po okresie 4 lat kredytowania, a także w ciągu pierwszych 4 lat, jeśli łączna suma nadpłat nie przekroczy 30% przyznanej kwoty pożyczki.

Dodaj własną opinię o Bank Millennium, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Beata
Zdecydowanie odradzam kredyt hipoteczny w Millenium! Nie dość, że ciągle o czymś zapominają w sprawie dokumentów i poświadczeń to jeszcze wciskają mi kity i pięknie się uśmiechają, by mnie omamić. Przyszło do podpisania umowy i wcześniejsze ustalenia w ogóle nie mają nic wspólnego z tym, co jest w umowie! Trzeba być bardzo ostrożnym i nieufnym w stosunku do nich, aby nie wyjść na szaro. Szczerze polecam szukanie innej firmy, która poważnie potraktuje potrzeby klienta i będzie służyła pomocą, a nie myślała wyłącznie o własnych korzyściach.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.