Pożyczka hipoteczna BNP Paribas

BNP Paribas

Sprawdź całą ofertę on-line

BNP Paribas
Biorąc pożyczkę hipoteczną BNP Paribas masz możliwość przeznaczenia środków na różne cele konsumpcyjne, np.: zakup samochodu, zakup domku letniskowego, wyjazd na wakacje, niezbędne artykuły, itp. Dodatkowym atutem jest niskie oprocentowanie i długi okres spłaty.
Najważniejsze parametry pożyczki hipotecznej BNP Paribas:
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Waluty kredytu: PLN
Kwota pożyczki: do 500000 PLN
Wcześniejsza spłata: do 1.50 %
Oprocentowanie: WIBOR 3M + marża
Maksymalny okres kredytowania: 20 lat
Prowizja: do 3 %
Marża: od 1.50 %
Ubezpieczenie:


Marża 1,50% w całym okresie kredytowania oraz prowizja 0% dostępne wyłącznie dla Kredytu Mieszkaniowego (jeśli udział celu niemieszkaniowego w kwocie kredytu <= 20%) w przypadku przystąpienia przez Klienta do promocji (wariant KH19). Szczegółowe warunki udziału w promocji określone są w Zasadach Promocji kredytów i pożyczek hipotecznych dla klientów indywidualnych z Kontem Osobistym w BNP Paribas Bank Polska SA dostępnych na stronie internetowej banku oraz w Oddziałach BNP Paribas Bank Polska SA. Promocja trwa od 06.05.2013 r. do odwołania.

Jeśli częściowa/całkowita spłata dokonywana jest w okresie pierwszych 5 lat licząc od daty pierwszego uruchomienia kredytu prowizja wynosi 1,50% od kwoty; w pozostałych przypadkach – 0% 

Dodaj własną opinię o pożyczce hipotecznej BNP Paribas, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.